نشانه شتر در گنج یابی و یافتن صندوق یا خمره پر از طلا

6 7,531

شتر در هر صورتی به هر شکلی در هر منطقه ای باشد نشان دهنده وجود گنج در آن منطقه می باشد. شتر در گنج یابی -دفینه شتر معمولا صندوق یا خمره طلا می باشد . نماد شتر عموما شما را به اشاره بعدی راهنمایی می کند و معمولا هم در جهت نگاه شتر بل فاصله ای بیت ۳۵ تا ۴۵ متر برای رسیدن به نماد بعدی مسیریابی می شود که اغلب هدف درون یک اتاقک می باشد .

شتر در گنج یابی

مجموعه ای از شتران که در حال حرکت هستند معمولا راه قافله را نشان می دهند ، اگر شتر بصورت کامل باشد و سر آن قطع شده باشد به معنای اینکه راه قافله بسته می باشد و یا اگر شتر بصورت نشسته باشد و صندوق هایی در پشت خودداشت . سر شتر نیز به سمت پایین تمایل داشت هدف در جهت نگاه شتر می باشد .

اگر سر شتر رو به بالا باشد در جهت نگاه شتر بررسی شود .

اگر نماد سر شتر تا گردن باشد و صندوق طلا یا کوزه ای به گردن آن آویزان باید در جهت نگاه سر شتر حرکت شود .

شتر در حال راه رفتن باشد یعنی دفینه جلوتر است. شتر ایستاده یعنی گنج همانجاست . اگر شتر بار بر دوش داشته باشد حتماً در آن نزدیکی یک گنج وجود دارد شتر نماد گنج و یا موارد خاص با ارزش است معمولاً در ۵۰ یا ۶۵ قدم جلوتر یک علامت دوم هم دارد. اگر شتر نشسته باشد گنج در زیر سنگ باتلاق یا داخل غار است . شتر در گنج یابی .

اگر شتر داخل غار باشد گنج داخل غار است. اگر چند شتر در پشت هم باشند و آخرین شتر نشسته باشد دفینه آن در پشت سر آخری می باشد. اگر شتر سرش پایین بود ، دفینه همانجا جلوی شتر است. کوهان شتر ممکن است علامت تل خاکی یا یک تپه بسیار کوچک سنگ چین باشد . اگر یک کوهان داشته باشد یک برجستگی در روبروی آن است و اگر کوهان شتر ۲ تا باشد ، دو تل و یا تپه کوچک وجود دارد که یکی درست است و دیگری برای گمراه کردن ساخته شده است . شتر در گنج یابی .

6 نظرات
 1. مناقصه می گوید

  ممنون این مطلبون هم عالی بود

 2. پ.ف.67 می گوید

  درود یک شتر که نشسته و روی گردنش به سمت کوهان دوتا جوغن هست یکی شبیه کله قند و دیگری کوچک لبه اون و پشت شتر یک چاه اب سنگ چین هست ایا بار داخل چاه اب سنگ چینه یا چاه اب بدون سنگ چین که در فاصله 100 متری شتر بسمت غروب افتاب هست چاه سنگ چین با خاک پر شده و دقیق 7متر پشت سر شتره ممنون راهنمایی کنید

 3. Azad می گوید

  سلام استاد فقط سر شتر روی زمین چیه فقط به یه سنگ کوچکی کشیده شده

 4. corosh می گوید

  اگر دو شتر نشسته یکیش دو کوهان داره اولی نداره سر دومین که جلو اولی نشسته روبه پشته بعد اولی تقریبا از دم شتر کمی بیشتر دو تیکه شده جوغن های زیادی داره بالای ده تا ولی یکیش هم از عمق و هم از عرض از یک وجب بزرگتره بعد نیمتنه آدمی هست که به پشت شترها نگاه میکنه روی یک سنگ هم که همون جا هست یک دایره که وستش سه چهار تا خط هست یک وجب جلوتر روبروی دایره سه تا شیار هست که از پایین به هم وصل میشه ممنون میشم اگر جواب بدید پاینده باشید

 5. حميد می گوید

  ما در روستامون يك منطقه باستاني هست چندتا چشمه داره كه بالاي يك چشمه يك نماد شتر هست كه رنگ اون سنگ اصلا با كوه و سنگهاي دور و بر كاملا فرق داره و بغلش هم يك درخت كنار قديمي هست و در ٥٠متزي هم يك سنگ نماد هستش احتمال گنج وجود دارد؟

  1. admin می گوید

   از طریق آی‌دی کارشناس که داخل کانال گذاشتیم در ارتباط باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی و نحوه کشف محل های دارای گنج و دفینه و نحوه بازرسی و حفاری صحیح گنجهای مخفی


 

آموزش نحوه کاوش و حفاری گنجهای پنهان ایرانیان

 

معرفی گنجهای پیدا نشده ایران

 

رمزگشایی گنج‌های پنهان ایران

دانلود کاملترین کتاب گنجیابی به زبان فارسیدریافت